Markslojd 106623

44 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Rent.sk

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma97 % • 1 033 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma95 % • 18 070 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

biela
Bezdrôtové nabíjanie
Stmievateľné

Velmi pekna stolova lampa

• páči sa mi produkt, som spokojná

produkt sa mi páči, som spokojná. Dodaný tovar, lampa zodpovedá mojim predstavám. vďaka.

biela
S klipom
Detské
Bezdrôtové nabíjanie
Stmievateľné

Typ svietidla, stolné svietidlo je široké/dlhé 19 cm , hlboké 19 cm , vysoké 41 cm , s hmotnosťou 0,79 kg , s päticou E14 s typom žiarovky, bez žiarovky počet vymeniteľných svetelných zdrojov 1 s MAX výkonom 40W a napájaním 230V. Použitý materál je keramika farebné prevedenie biela material tienidla textil farba tiendila biela vypínač na kábli farba kábla biela dĺžka kábla 150 cm.

Info v obchode3,99 €94 % • 45 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma92 % • 527 recenziíĎalšie informácie